“Hakkımızda”

Esen Yayınları:

1984 yılında kurulan Esen Yayınları, kaliteli, bilimsel ve özgün eserler üretmeyi temel amaç olarak benimsiyor. Uzman ve tecrübeli kadrosu tarafından hazırlanan yayınlar, kısa sürede sektöre yön vermeye başlamıştır. Çok ses getiren Konu Anlatımlı ve Konu Özetli Soru Bankası yayın serilerinden sonra, değişen eğitim ve öğretim sistemine cevap veren Üçrenk yayın serisiyle sektörde bir yeniliğe daha başarıyla imza atıyor. Yenilikçiliği temel değerlerinden biri olarak kabul eden Esen Yayınları, öğrencilerin ihtiyaçlarına uygun yayın çalışmalarını yürütmeye kaldığı yerden devam ediyor.

 

Esen Üç Renk Yayınları:

Üç Renk serisi artan zorluk seviyesine göre hazırlanmış olan çeşitli sorular, her seviyeye uygun öğrencilerin kitaptan faydalanmasını ve kedilerini geliştirmesini sağlıyor. Çeşitli soru türleri ile öğrencilerin her soru tipini görmeleri amaçlanıyor. Öğrencilerin eğitim hayatları boyunca destekçileri olmaya çalışan Esen Yayıncılık, güçlü ve son derece tecrübeli eğitimci kadrosu ile öğrencilere ve öğretmenlere yardımcı olmaya çalışıyor.

 

Vizyon:

37 yıllık deneyimimizi her öğrencinin elinde bulunan kitaba en etkili şekilde yansıtarak, eğitimde öncü olma hedefimizi sürdürüyoruz. Öğrencilerimizin başarılarına katkı sağlayan, yenilikçi ve kaliteli içeriklerle donatılmış kitaplar sunarak onların eğitim yolculuğuna rehberlik etmeyi amaçlıyoruz.

 

Misyon:

Milli Eğitim Bakanlığı (MEB) ve Öğrenci Seçme ve Yerleştirme Merkezi (ÖSYM) sınavlarındaki başarı kriterlerini en iyi şekilde anlayarak, öğrencilerimizi bu kriterlere uygun şekilde hazırlamayı taahhüt ediyoruz. Sınav sürecinde güvenilir kaynaklar sunarak öğrencilerimizin potansiyellerini maksimum düzeyde ortaya çıkarmalarına destek olmayı amaçlıyoruz.